УКР РУС ENG 
   

26.10.2006. ЧЕРНІГІВ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Спасо-Преображенський чоловічий монастир у Новгород-СіверськомуУ четвер, 26 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир у супроводі єпископа Васильківського Луки відвідав давній Спасо-Преображенський монастир у Новгород-Сіверському Чернігівської єпархії.

Блаженніший Владика вклонився святиням монастиря та подарував ікону преподобних Києво-Печерських настоятелю святої обителі ігумену Володимиру. «Їдучи неподалік, ми не могли не завітати до цієї обителі, адже вона мені близька, - зазначив Блаженніший Митрополит Володимир. - Я її освячував після капітального ремонту, потім був тут на зустрічі трьох президентів: Росії, України та Білорусі. Віруючим християнам Новгород-Сіверська я бажаю одного, щоб звеличувались у нашому житті три головні чесноти: віра, надія, любов, а терпіння в нашого народу вистачає».

Блаженніший Митрополит Володимир завітав до Чернігова в Свято-Троїцький кафедральний собор, де вклонився молитвенникам землі Чернігівської: святителю Феодосію та преподобному Лаврентію. А на могилі митрополита Чернігівського і Ніжинського Антонія, який упокоївся у 2003 році, Блаженніший Владика звершив заупокійну літію. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com