УКР РУС ENG 
   

04.10.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив дзвони для храму на честь Казанської ікони Божої Матері у Софіївській БорщагівціУ суботу, 4 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви звершив подячний молебень перед честним образом Казанської ікони Божої Матері та чин освячення дзвонів для одноіменного храму у передмісті столиці - Софіївській Борщагівці. Цього дня на площі перед церквою зібралися не лише парафіяни на чолі зі своїм настоятелем, були тут священики та віруючі з інших районів столиці та Київської області.

У своєму слові настанови Блаженніший Митрополит Володимир розповів присутнім, навіщо потрібні дзвони у храмі, а також, на прохання віруючих, пояснив, чому в православному християнстві не використовуються музичні інструменти. «У Православній Церкві не використовують музичні інструменти, щоб серце і душа людини були інструментами, які славлять Бога, - сказав Архіпастир. - Але до церковних дзвонів у Церкві особливе благочестиве ставлення.

Сьогодні ми освятили дзвони, щоб вони благовіствували славу Божу, будили людські серця до молитви, до пам'яті про Бога. Нехай ці дзвони пробуджують людей до покаяння і кличуть усіх до храму Божого».
Після богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир нагородив церковними орденами та благословенними грамотами ктиторів храму, а також людей, стараннями яких ці дзвони були відлиті. Насамкінець Архіпастир закликав на присутніх благословення та побажав їм Божої допомоги у повсякденному житті. Потім Блаженніший Владика мав бесіду з місцевими жителями - відповідав на злободенні запитання, що турбують сьогодні суспільство.

«Нехай Всемилостивий Господь благословить цю громаду і всю Україну благодаттю Святого Духа, і нехай ці дзвони сповіщають тільки радість про наше спілкування зі Всевишнім», - з такими словами Предстоятель Української Православної Церкви залишив Софіївську Борщагівку.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com