УКР РУС ENG 
   

29.12.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Введенському чоловічому монастирі з нагоди 10-річчя його відродженняУ п'ятницю, 29 грудня, Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Введенському чоловічому монастирі. Візит до обителі був приурочений до ювілею - 10-річчя відродження обителі. Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан і єпископ Бориспільський Антоній.

«Десять років - це небагато, але за цей час багато зроблено. Дякую наміснику монастиря архімандриту Даміану та насельникам за відродження святої обителі. І нехай Покров Божої Матері завжди перебуває на вас», - сказав Предстоятель, звертаючись до присутніх.

Блаженніший Митрополит Володимир нагородив церковними грамотами тих, хто протягом багатьох років трудився на благо Святої Православної Церкви, а намісник обителі був нагороджений орденом святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Архімандрит Даміан подякував Блаженнішому владиці за візит і побажав йому міцного здоров'я та Божої допомоги в архіпастирському служінні.

Докладніше про Свято-Введенський чоловічий монастир ЧИТАЙТЕ ТУТ!

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com