УКР РУС ENG 
   

09.01.2007. КИЕВ. Сотні віруючих отримали від Блаженнішого Митрополита Володимира різдвяні подарункиТрадиційно, у другий день Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви звершує вечірнє богослужіння в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

У понеділок, 8 січня, йому співслужили керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, намісник Лаври архієпископ Вишгородський Павел, завідуючий канцелярії Київської Митрополії єпископ Бориспільський Антоній.

Під час богослужіння владика Митрофан зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви.

Звернувся до присутніх з вітальним словом і сам Блаженніший Митрополит Митрополит Володимир.

«З народженням Спасителя зникла стіна, що розділяла Бога і людей, - сказав він. - Прийшов Іскупитель - і небо знову відкрилося для людини.

Для чого ж Господь прийшов на землю не як цар, а як немовля, яке народилося в убогому вертепі? А тому, що Предвічний Син Божий мав народитися на землі як син людський, який не порушив людської свободи безумовним проявом своєї сили. Він не зменшив тієї свободи, яку дав Адамові при створенні.

Син Божий став сином людським, і тепер для всіх людей відкрилася можливість стати Божими дітьми за благодаттю. Так вчить нас святитель Іриней Ліонський».

Після закінчення богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви роздав присутнім плитки шоколаду та благословив іконками Різдва Христового.

Цього дня до Трапезного храму прийшли представники київського загону православних скаутів. Сьогодні він нараховує п'ятдесят підлітків, які активно співпрацюють з православними молодіжними організаціями: влаштовують табори відпочинку, організовують багатоденні переходи в гірських місцевостях, звершують паломництва святими місцями тощо.

Разом зі співробітниками Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ вони прийшли цього різдвяного вечора до Києво-Печерської Лаври, щоб узяти благословення на нові звершення.

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com