УКР РУС ENG 
   

БІЛА ЦЕРКВА. Блаженніший Митрополит Володимир заклав капсулу у фундамент майбутнього храму на честь святої великомучениці Татіани25 січня, у день вшанування пам'яті святої великомучениці Татіани, на території Спасо-Преображенського кафедрального собору Білої Церкви відбулася закладка наріжного каменю у фундамент храму на честь угодниці Божої. Чин освячення і закладку каменів для його підмурівків звершив Предстоятель Української Православної Церкви. Йому співслужили єпископ Білоцерківський і Богуславський Серафим та священнослужителі регіону.

Металеву капсулу з грамотою в підмурівок заклала ктитор майбутньої церкви народний депутат України Тетяна Засуха. У визначній події також взяли участь директор інституту «Укрпроект реставрації» А. Антонюк, керівники та слубовці міської та районної держадміністрацій, виклладачі й студенти Білоцерківського аграрного університету, численні віряни.

Вітаючи присутніх з початком будівництва, Блаженніший Митрополит Володимир звернув їхню увагу на те, що добрим і благочестивим справам радіють не тільки люди, а й небеса. Свідченням цьому, на його думку, є не по зимовому яскраве і тепле сонце, що зігрівало всіх того пам'ятного дня.

«Я впевнений, що Господь віддячить тим, хто допомагає будувати храм в ім'я великої угодниці Божої святої великомучениці Татіани, яка здавна вважається покровителькою студентства», - сказав Архіпастир.

Усім причетним до справи будівництва він побажав Божої допомоги і благословенних успіхів.

У свою черу Тетяна Володимирівна, яка виступила ініціатором будівництва храму, попросила в Блаженнійшого Митрополита Володимира благословення на те, щоб уже через рік студенти Білоцерківского аграрного університету мали можливість вінчатися у новому Свято-Татіанинському храмі.

На завершення святкової події 25 студенток університету з ім'ям Тетяна (відповідно до календарного числа свята) піднесли Предстоятелю Української Православної Церкви 25 троянд - кожна по одній.

Блаженніший Владика благословив присутніх іконками святої покровительки юнаків і дівчат, які носять почесне звання студент.

Галина Бойко та Максим Сидоренко, Біла Церква

Фото Максима Брусніки   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com