УКР РУС ENG 
   

КИЇВ – ТУЛЬЧИН. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав духовний центр Тульчинської єпархії – місто Немирів



Фоторепортаж з місця події

У суботу, 3 лютого, розпочався архіпастирський візит Предстоятеля Української Православної Церкви в Тульчинську єпархію. При в'їзді у Вінницьку область Блаженнішого Владику зустрічали архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, насельниці Немирівського Свято-Троїцького ставропігіального жіночого монастиря на чолі з ігуменею Херувімою та губернатор області Олександр Думбровський.

Потім делегація попрямувала до Немирівської жіночої обителі. Біля воріт монастиря Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словами вітання.

«Я щасливий, що маю нагоду зустрітися з вами в цьому святому й Богом береженому місці, - сказав він. - Вітаю вас древніми апостольськими словами: «Мир вам!». Хочеться побажати миру вашим родинам; будемо молити Всемилостивого Бога про дарування спокою нашій країні. Нехай на кожному з вас перебуває Боже благословення».

Після цього Архіпастир роздав черницям і віруючим іконки Різдва Христового.
У неділю, 4 лютого, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Немирівського жіночого монастиря. Йому співслужили митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Макарій, архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, єпископ Шаргородський Пантелеімон, а також священики регіону. За богослужінням молилися губернатор Вінницької області Олександр Думбровський, голова Немирівської районної адміністрації Володимир Томашевський, а також мер Немирова Віктор Кравчук.
«Дякую вам за святі молитви, які ми разом з вами підносили сьогодні в цьому храмі Божому, - з такими словами Предстоятель УПЦ звернувся до віруючих після богослужіння. - Нехай Господь почує голоси наших сердець, і пошле нам у цей день Своє благословення; нехай зміцнює й наставляє кожну чисту душу».

На молитовну пам'ять про свій візит у Немирівський Свято-Троїцький ставропігіальний жіночий монастир Блаженніший Митрополит Володимир подарував обителі ікону Пресвятої Богородиці «Ігуменя Афонська».

Цього ж дня він освятив місце й хрест під будівництво храму-каплиці на честь святого Іоанна Воїна на території Немирівського меморіального комплексу, а також поклав квіти до братської могили солдатів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, і біля пам'ятника учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.



   
orthodox.org.ua

Украинская Православная Церковь



Обратная связь: presschurch@gmail.com