УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив Велике повечір’я в трапезному храмі Києво-Печерської ЛавриУ перший день Великого посту, 19 лютого, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир звершив Велике повечір'я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври. По закінченні канону Владика звернувся до віруючих із повчальним словом про милість Божу у житті християнина.

Канон Андрія Крітського читається з понеділка по четвер першої седмиці Великого посту. В тропарях цього канону вказані всі спонукання до посту та покаяння, наводяться численні приклади зі Старого та Нового Завітів про стан душі грішника, який оплакує свої гріхи. Канон називається великим і за кількістю думок, які містяться в ньому, і за кількістю його тропарів (близько 250, тоді як у звичайних канонах їх буває близько 30).

У вівторок, 20 лютого Блаженніший Владика звершить Великий канон преподобного Андрія Критського у Свято-Покровскій обителі, в середу - у Свято-Вознесенському (Флоровському) монастирі, а у четвер - у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Максим Сидоренко 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com