УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прочитав Великий покаянний канон у монастирях єпархіїУ вівторок, 20 лютого, Блаженніший Митрополит Володимир очолив вечірнє богослужіння в київському Свято-Покровському жіночому монастирі, за яким читав другу частину канону преподобного Андрія Критського.

У середу, 21 лютого, у третій день Великого посту - Блаженніший Владика звершив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили керуючий справами Української Православної Церкви архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан і братія святої обителі. Під час Літургії Блаженніший Митрополит Володимир звершив дияконську хіротонію студента IV курсу Київської духовної академії Романа Симчука.

Увечері того ж дня Предстоятель із архіпастирським візитом відвідав київський Свято-Вознесенський (Флорівській) жіночий монастир. Тут, у головному храмі обителі, Владика очолив вечірнє богослужіння, на якому читав третю частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

У четвер, 22 лютого, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Велике повечір'я з читанням заключної частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмі на честь дванадцяти апостолів у Свято-Троїцькому чоловічому монастирі м. Києва (Китаєвій пустині).

По закінченні канону Владика звернувся до віруючих із повчальним словом про значення посту в житті християнина. Після цього Блаженніший Митрополит вклонився чесним мощам прп. Феофіла Київського, які були обрітені у 1993 році та перебувають у Свято-Троїцькому храмі на території монастиря. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com