УКР РУС ENG 
   

31.07.2006. ЛЬВІВ. Голова обласної державної адміністрації привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем Ангела«У ці радісні для всієї повноти Української Православної Церкви дні приміть від Львівської обласної державної адміністрації та мешканців області найщиріші вітання, - говориться зокрема у листі від Петра Олійника. - Вагомою запорукою здійснення Ваших починань, світлим дороговказом у повсякденному напруженому духовному подвижництві були і залишаються щира любов до Господа і ближнього свого та вдячність тих, хто спілкується з Вами.

З повагою засвідчуємо, що ваш особистий високий духовний авторитет, глибинна життєва наснага, поміркованість, виваженість, доброта серця, глибина розуму та беззаперечна відданість християнським ідеалам є зразком самовідданого служіння Церкві Христовій.

Нехай же Ваші праведні труди ще довго приносять славу і міць Україні, сприяють порозумінню, покращенню міжконфесійного діалогу, гармонізації державно-церковних відносин як в Україні, так і на міжнародному рівні. Нехай вашими повсякденними молитвами й стараннями та, притаманним вам довготерпінням долати непорозуміння і поділи, зміцнюються духовні підвалини в українському суспільстві, а Всеблагий Господь благословляє Вас і провадить до заповітної мети дорогою спасіння».

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com