УКР РУС ENG 
   

23.08.2006. АФОН. Предстоятель Української Православної Церкви висловив співчуття рідним пасажирів і членів екіпажу літака ТУ-154, що розбився в Донецькій областіЗнаходячись на Святій горі Афон, Блаженніший Митрополит Володимир зі скорботою зустрів звістку про авіакатастрофу літака Ту-154, що розбився у Донецькій області. Він возніс у святому місці заупокійну молитву за душі загиблих.

Також Блаженніший Владика висловив співчуття рідним потерпілих. «Авіакатастрофа забрала ваших ближніх: батьків, матерів, невинних дітей, наших братів і сестер, - зокрема зазначив Архіпастир. - Протягом віків братні народи України й Росії підтримували одне одного. Це продовжується і в наші дні. Коли біда приходила у наш дім, ми завжди відчували вашу молитовну й моральну підтримку. І нині, коли тяжке випробування спіткало вас, наших братів і сестер, ми молимося про послання Божої допомоги тим, хто втратив у цій трагедії своїх рідних і близьких, а особливо за батьків, на долю котрих випав важкий тягар, - ховати своїх дітей.

Ми молитовно згадуємо новопреставлених, які рано розпрощалися з земним життям, і віримо, що Господь, який їх прикликав, удостоїть їх побачити світло Божества і упокоїть їх з праведними у своїх небесних оселях, де немає ні хвороби, ні печалі, але є Життя Вічне».

У храмах Української Православної Церкви відслужені заупокійні панахиди за спочилими. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com