УКР РУС ENG 
   

29.08.2006. КИЇВ – ОДЕСА. Блаженніший Митрополит Володимир був нагороджений почесним знаком імені Григорія Маразлі від Одеського міського головиЯк повідомили в приймальні Предстоятеля Української Православної Церкви, цього року архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Одеси співпав з двома знаменними датами: 198-річчям від дня закладення наріжного каменя у фундамент Успенського кафедрального собору та 70-річчям його руйнування богоборцями. У день свята Преображення Господнього, виступаючи у соборі з нагоди прибуття Архіпастиря, Одеський міський голова Едуард Гурвіц подякував Блаженнішому Владиці за багаторічну духовну і пастирську опіку над Одесою та її мешканцями.

«Здавалося тоді, що зло перемогло, - зазначив він, - але нині ми бачимо, що справедливість не втратила силу - відроджується красень-собор. Так і має бути, брехня і ненависть, тоталітаризм і беззаконня зникнуть, а добро та істина завжди перемагатимуть. І в цьому відродженні духовності ви, Ваше Блаженство, берете найдіяльнішу участь». Після цього він вручив Предстоятелю Української Православної Церкви почесний знак імені визначного мецената та суспільно-політичного діяча Григорія Маразлі I-го ступеня.

Блаженніший Митрополит Володимир подякував керівництву міста за таку високу оцінку його діяльності. «Я приймаю цю нагороду не як свою особисту, а як оцінку діяльності всього Українського Православ'я, - зазначив Архіпастир. - Одеса буде завжди у моєму серці. Тут я провів багато років, які запам'яталися на все життя. Тут відбувся мій чернечий постриг, було ухвалене рішення про моє возведення в сан єпископа. Не з чуток знаю, що одесити можуть по-справжньому молитися й працювати».

Насамкінець за заслуги перед Українською Православною Церквою Митрополит Володимир вручив меру Одеси орден преподобного Нестора Літописця 1-ого ступеня. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com