УКР РУС ENG 
   

17.11.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденом «За людяність і милосердя» меценатів і благодійниківУ середу, 15 листопада, в предстоятельській резиденції Блаженнішого Митрополита Володимира в Києво-Печерській Лаврі відбулося нагородження благодійників і меценатів, які активно допомагають Православній Церкві у соціальній роботі, а також брали участь у духовно-просвітницьких акціях, організованих православними священиками в багатьох регіонах України.

Вручити високі нагороди цим людям Блаженнішого Владику попросили представники Міжнародного благодійного фонду святої Марії. Орден «За людяність і милосердя» отлимала народна артистка України Ніна Матвієнко, представники торгівельних компаній «Фокстрот» і «Фуршет». Велике значення, на думку керівництва фонду святої Марії має професійне висвітлення соціальної, благодійниї та просвітницької діяльності Української Православної Церкви та прогресивних кіл суспільства в ЗМІ.

Саме тому орденами також були нагороджені журналісти, які ведуть соціальну тематику в газетах Київської міської ради «Українська столиця» та «Хрещатик», в щоденних газетах «Київський вісник», «Киевские ведомости», «Факты и коментарии».

Також були відзначені труди на цій ниві, що належать Київській державній телерадіокомпанії та телерадіокомпанії «Київ».

Наостанок Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом вдячності. «Всемилостивий Господь обов'язково допоможе вам і багатьма дарами віддячить за милосердя і людяність, які ви проявили до ближніх», - відзначив Предстоятель. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com