УКР РУС ENG 
   

ДОНЕЦЬК. В Українській Православній Церкві — новий архієрейЧин наречення архімандрита Варнави (Філатова) в єпископа Макіївського, вікарія Донецької єпархії, відбувся у суботу, 10 лютого, під час Всенічного бдіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі Донецька, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

У неділю, 11 лютого, у Свято-Георгіївському соборі відбулося врочисте богослужіння, за яким Предстоятелю Церкви співслужив сонм ієрархів і духовенства Донецької та Горлівської єпархій. Перед Божественною літургією відбувся чин сповідання віри поставленого в єпископа Макіївського архімандрита Варнави (Філатова).

За Божественною літургією, на якій були присутні тисячі гостей і парафіян з усієї Донецької області, відбулася архієрейська хіротонія архімандрита Варнави. Потім новорукоположений архієрей також звершив дияконську хіротонію.

Після напутнього слова Блаженніший Митрополит Володимир урочисто вручив єпископу Варнаві архієрейський жезл. Після богослужіння новий владика преподав народу своє перше архіпастирське благословення.

Прес-служба Донецької єпархії 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com