УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-БАРІ. Блаженніший Митрополит Володимир молився за український народ на місці знаходження чесних останків святителя МиколаяТрадиційно під час Великого посту Предстоятель нашої Церкви на чолі групи прочан з паломницькими візитами відвідує святі місця, пов'язані з земним життям Спасителянашого Господа Ісуса Христа та Його святих угодників.

Цього року, на третій седмиці великої Чотиридесятниці, 9 березня, Митрополит Володимир та українські прочани відвідали італійське місто Барі, де в крипті Свято-Миколаївського собору покояться мироточиві мощі святителя і чудотворця Миколая.
Сюди їх було перенесено з Мир Лікійських (нині Туреччина), де єпископствував свого часу угодник Божий. Це було викликано небезпекою наруги над ними, коли місто захопили мусульмани. Тепер мощі знаходяться під спудом, тобто в заглибленні під престолом, який облаштовано над місцем їх упокоєння.

Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні священників, які супроводжували його, відправив молебень святителю Миколаю з читанням акафіста цьому дивному угоднику Божому і швидкому помічнику для кожного, хто з вірою та надією прикликає його заступництво.

Предстоятель у своїх архіпастирських молитвах від усього православного народу України просив у святителя Божого Миколая миру і добробуту для нашої Батьківщини та її людей, розуму для керівництва нашої держави для мудрого і побожного управління на благо України. Пом'янув Митрополит і всіх, хто подав свої записки з проханням помолитися за них та їхніх близьких.
 
Архімандрит Олександр (Драбинко)
Фото автора


 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com