УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви та Міністр охорони здоров’я обговорили перспективи співпраці між священиками та лікарями країниУ середу, 31 січня, Блаженніший Митрополит Володимир прийняв у своїй предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі Міністра охорони здоров'я України Юрія Поляченка. Сторони обмінялися думками з приводу подальшого розвитку співпраці між священнослужителями та лікарями країни.

У зустрічі також взяли участь голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ протодиякон Сергій Косовський і керівник Місії соціальної допомоги дітям архімандрит Філарет (Кучеров).

Вони розповіли гостю про найважливіші напрямки роботи своїх структурних підрозділів, а також попросили міністра, по можливості, підтримувати на державному рівні ініціативи та соціальні починання православних священників.

Юрій Поляченко ознайомився зі звітами про діяльність Синодальних відділів за минулий рік; він подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за пастирську опіку над лікувальними закладами не лише у столиці, але й в багатьох інших регіонах України.

Предстоятель благословив Міністра охорони здоров'я на подальші труди, а на добру згадку про візит до Києво-Печерської Лаври подарував йому альманах про життя цієї стародавньої обителі. 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com