УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Київській духовній академії була захищена перша кандидатська дисертація, присвячена життю та діяльності Блаженнішого Митрополита Володимира15 березня у Київській духовній академії відбулося чергове засідання Вченої ради, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви. На засіданні було захищено п'ять робіт на здобуття вченого ступеня кандидата богослов'я та одна магістерська дисертація.
 
Особливу увагу привернула до себе кандидатська дисертація протодиякона Сергія Косовського на тему: «Соціальна доктрина Церкви: сучасна практика і перспективи», присвячена засадам сучасного соціального служіння Української Православної Церкви, та наукова робота студента КДА Володимира Коцаби на тему: «Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир - видатний діяч Православ’я», присвячена подвигу Блаженнішого Владики в епоху войовничого атеїзму та в нелегкі часи керування Українською Православною Церквою.

Дисертація Володимира Коцаби рекомендована Вченою радою Київської духовної академії до друку як така, що «розкриває новітній період історії Православної Церкви і є важливою для збереження непошкодженої пам'яті про ці історичні часи».

Предстоятель привітав усіх, хто отримав вчений ступінь кандидата богослов'я, побажав дисертантам подальшого натхнення в їхніх богословських дослідженнях і вручив їм кандидатські значки.

Члени Вченої ради КДА обговорили програму відзначення 60-ліття повоєнного відродження Київської духовної семінарії. Також розпочалася робота над формуванням ювілейного випуску «Трудів Київської духовної академії», присвячених 15-річчю Харківського Собору та предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

Викладачі академії розглянули та затвердили нові теми дипломних, кандидатських та магістерських робіт.

Архімандрит Олександр (Драбинко)
Фото автора 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com