УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь мучениці Параскеви П’ятниці у селищі Блиставиця9 червня Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення храму в ім’я святої Параскеви П’ятниці, що у селищі Блиставиця Бородянського району Київської області.

Його Блаженству співслужили секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та духовенство району.

Після богослужіння Архіпастир звернувся до духовенства та вірян із повчальними словами.

«Храм в житті християнина повинен займати перше місце, оскільки тут  у Таїнстві Хрещення ми становимося дітьми Божими, і тут у храмі ми предстаємо в останній шлях, котрого ніхто ще не уник. Храм Божий – це велике і святе місце, яке вводить нас у поняття і почуття небесного храму, де моляться святі небожителі за нас земнородних. Нехай свята мучениця Параскева буде завжди нашою ходатайкою, нехай так, як вона возлюбила Христа, так Господь нам допомагає розуміти свою сутність і ціль, які зводяться до пізнання і єднання із Ним», - сказав Митрополит Володимир.

Також Первосвятитель подарував громаді ікону святителя і чудотворця Спиридона Триміфунтського.

Насамкінець Блаженніший Владика нагородив церковними орденами та грамотами усіх тих, хто допомагав у будівництві храму. Зокрема, серед нагороджених відзначимо голову селищної ради Тамару Пархоменко та настоятеля храму протоієрея Іллю Солкана, які відповідно отримали ордени святого рівноапостольного князя Володимира та 1020-річчя Хрещення Київської Русі.

ДО РЕЧІ. Раніше храму в селищі Блискавиця не було. Церковна громада була заснована у 1994 році.  Спершу, богослужіння звершувалися у пристосованому під храм будинку. А будівництво кам'яного храму розпочалася у 1996 році.
 
Максим Сидоренко
фото Максима Брусники

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com