УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Державного комітету України у справах національностей та релігій нагороджений орденом преподобного Нестора ЛітописцяУ четвер, 18 січня, у предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі відбулася офіційна зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з головою Державного комітету України у справах національностей та релігій Георгієм Поповим. Під час бесіди сторони обмінялися думками стосовно підсумків розвитку церковно-державних відносин у 2006 році.

За допомогу Українській Православній Церкві у вирішенні багатьох актуальних питань, пов'язаних зі складною міжконфесійною ситуацією в країні та визначний внесок у справу розбудови конструктивного діалогу між священослужителями та представниками органів державної влади Блаженніший Митрополит Володимир нагородив Георгія Дмитровича орденом преподобного Нестора Літописця III ступеня.

Гість подякував Предстоятелю за високу нагороду та пообіцяв і надалі з належним розумінням ставитися до вирішення проблем, що стоять сьогодні перед віруючими в Україні.

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com