УКР РУС ENG 
   

05.08.2006. Блаженніший Митрополит Володимир привітав новообраного прем’єр-міністра УкраїниВ суботу, 5 серпня 2006 р., Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, що перебуває зараз із візитом в західних єпархіях України, надіслав привітання новообраному прем'єр-міністру України В.Ф. Януковичу. Текст привітання надається нижче.

* * * 

Прем'єр-міністру України Януковичу В.Ф.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Вірні Української Православної Церкви з радістю зустріли звістку про Ваше обрання на відповідальний пост господаря нашої Держави. Посада прем'єр-міністра, в виконання обов'язків якої Ви вступили, покладає на Ваші плечі відповідальність як перед Україною і її народом, так і перед Богом і Його багатомільйонною Українською Церквою.

Знаменно, що Ваше обрання прем'єр-міністром України звершилося в день святкування великій Святині нашої Української землі, яка поєднує Захід і Схід - Почаївської чудотворної ікони Божої Матері.

Від імені Священного Синоду нашої Церкви та її православної пастви зичу Вам наснаги в несіні піднятого хреста. Зичу допомоги та споручництва Пресвятої Богородиці.

Боже благословення нехай перебуває з Вами у всякій благій справі служіння Україні та її народу, який безумовно заслуговує на краще життя.

†Володимир,
Митрополит Київський та всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Свято-Успеньска Почаївська Лавра
5 серпня 2006 року


(05 август 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com