УКР РУС ENG 
   

05.10.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир нагородив віце-прем'єр-міністра України Володимира Рибака орденом преподобного Іллі Муромця ІІІ ступеняСьогодні, 5 жовтня, за заслуги перед Українською Православною Церквою віце-прем'єр-міністр України та водночас Міністр будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства Володимир Рибак був удовтоєний ордена преподобного Іллі Муромця ІІІ ступеня. Високу нагороду він отримав з рук Блаженнішого Митрополита Володимира. Церемонія відбулася в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Києво-Печерській Лаврі.

Тут були присутні голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин та голова Всеукраїнського об'єднання «Путь православних» народний депутат України Юрій Болдирєв.

Блаженніший Митрополит Володимир побажав віце-прем'єру Божого благословення у діяльності на ниві державотворення, мудрості у вирішенні проблем і благословив на добрі справи іконою Різдва Божої Матері. Володимир Рибак у відповідь подякував за нагороду і підкреслив надзвичайно важливе значення Церкви у суспільстві, яка і для всіх, у тому числі й для державників, є моральним дороговказом для добросовісного виконання покладених на них обов'язків.


(05 октября 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com