УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав місце будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собора (ОНОВЛЕНО)У суботу, 15 березня, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав місце будівництва Спасо-Воскресенського кафедрального собору міста Києва, де зараз ведуться роботи по зведенню тимчасового дерев’яного храму на честь Усіх святих.

Як ми вже повідомляли, 7 березня, секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр звершив чин освячення хрестів та бань для цієї церкви.

Благочинний майбутнього кафедрального собору протоієрей Василій Русинка ознайомив Блаженнішого Владику із поточним станом справ та окреслив подальші робочі плани.

Наразі головним меценатом будівництва є металургійний завод «Донецьксталь». Також частина коштів поступає від благодійних акцій, але ця частина поки є невеликою, оскільки збір коштів розпочався нещодавно.

Освячення тимчасового храму планувалось провести на свято Торжества Православ’я. Проте, у зв’язку з тим, що був змінений проект головного куполу церкви, то і захід довелося відкласти.

Зведення Спасо-Воскресенського собору планують розпочати у вересні цього року риттям котловану, а основні будівельні роботи планують завершити приблизно через 5 років.

Згідно плану розвитку міста Києва у майбутньому передбачається реконструкція прилеглих до місця будівництва територій та забудова нового мікрорайону. З огляду на це, напроти храму буде відкрита тролейбусна зупинка «Кафедральний собор», що допоможе прочанам зручніше добиратися на богослужіння.
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com