УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ звершив Божественну літургію в роті парадного розрахунку Внутрішніх військ МВС УкраїниСвяткування незалежності будь-якої країни пов’язано з демонстрацією її обороноздатності, що проявляється у військових парадах, урочистих проходженнях і шикуваннях. Так і в нашій державі в день проголошення незалежності - 24 серпня, планується військовий парад, глядачами, якого стане вся країна.

За традицією, яка сформувалася останніми роками, напередодні Дня Незалежності України Синодальним відділом Української Православної Церкви по взаємодії зі ЗС та іншими військовими формуваннями України було проведено урочисте богослужіння в роті парадного розрахунку Внутрішніх військ МВС України. Ті солдати, які проходитимуть під час військового параду майданом Незалежності, разом зі своїми командирами взяли участь у Божественній літургії на території своєї військової частини.

Літургію звершили співробітники Синодального військового відділу у священному сані на чолі з головою відділу архієпископом Львівським і Галицьким Августином. За поданням командування декілька кращих військовослужбовців Внутрішніх військ від солдата до генерала до були нагороджені церковними грамотами і відзнаками.

Священик Віктор Яценко
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com