УКР РУС ENG 
   

ЛУЦЬК. У стінах Волинської семінарії презентовано духовну книгу «Проповіді»У п'ятницю, 10 жовтня, у стінах Волинської Духовної семінарії відбулась презентація духовної книги «Проповіді». В книзі зібрані проповіді, в свій час виголошені керуючим Волинською єпархією митрополитом Луцьким і Волинським Нифонтом. Збірка проповідей присвячена 1020-й річниці Хрещення Русі та видана з нагоди 60-річчя митрополита Нифонта.

Над збіркою потрудився клірик Волинської єпархії викладач ВДС ігумен Онуфрій (Куц) та його мати, філолог за фахом. Розповідаючи студентам про роботу і стиль проповідей митрополита, отець Онуфрій зауважив: «Характер проповідей - це відлуння подій, що відбувалися у нашій молодій державі і за її межами у православному світі, - і тому проповідування Євангельських істин не обмежувалось роз'ясненням сторінок лише старозавітної історії, подій та притч новозавітніх, а доповнювалось роз'ясненням стану сучасного життя з його трагічними подіями і фактами».

Також в цей день зі студентами зустрівся і митрополит Нифонт. Владика подякував викладачам та вихованцям ВДС за підтримку та участь у святкуваннях його 60-річчя.

Від імені викладачів та студентів семінарії владику з ювілеєм привітав проректор ВДС протоієрей Сергій Ющик.

Після привітання архіпастир розповів про деякі моменти свого життя, проповідницьку діяльність священства. «Пастирський обов'язок і відповідальність за спасіння людських душ, прагнення допомогти людям пізнати істину, а відтак наслідувати блаженну вічність, спонукають кожного доброго пастиря залишати у проповідях свої сердечні свідчення для нової сторінки історії нашої Церкви», - додав митрополит.

На згадку про зустріч владика подарував для семінарії збірку проповідей і кожному студенту ікону Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Волинської єпархії
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com