УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відзначив Президента України ювілейним орденом на честь 1020-річчя Хрещення Русі та запросив до співголовування у Піклувальній раді будівництва Кафедрального собору Воскресіння ХристовогоПід час зустрічі в резиденції Предстоятеля УПЦ Блаженніший Митрополит Володимир подякував Президенту України за плідну співпрацю Церкви і Держави у вшануванні 1020-річчя Хрещення Київської Русі. Візит до Києва Вселенського і Московського Патріархів, Богослужіння в Святій Софії і на Володимирській гірці, встановлення дня пам’яті святого князя Володимира як державного свята Дня Хрещення Русі стали найяскравішими подіями в житті української держави і української Церкви в 2008 році.

Під час зустрічі Предстоятель Української Православної Церкви запросив Президента України стати співголової Піклувальної ради будівництва Кафедрального собору Воскресіння Христового. Віктор Андрійович з подякою прийняв пропозицію і обіцяв тримати перебіг робіт під особистим контролем.

Президент відвідав і лаврські печери, де разом з Блаженнішим Митрополитом молився біля мощей преподобних отців та мироточивих глав.


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com