УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ привітав директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України з Днем дипломатичного працівника22 грудня в Україні урочисто відзначається День дипломатичного працівника. Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин надіслав директору департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергію Погорельцеву вітальну адресу. В ній, зокрема, міститься вітання українським дипломатам – співробітникам українського консулату з їх професійним днем.
 
Пропонуємо вашій увазі повний текст вітання архієпископа Августина:

«Шановний Сергію Олексійовичу! Щиросердечно вітаю Вас та весь апарат ввіреного Вам державного відомства з Днем дипломатичного працівника.

Консульська служба посідає важливе місце, зокрема, в справі представлення нашої країни закордоном. До Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України з проханнями про духовну підтримку надходить багато листів від наших співвітчизників, які потрапили до в’язниць в інших державах, Ці звернення свідчать, що головною надією цих нужденних залишається Церква і Консульська служба. Православна Церква з материнською любов’ю підносить свої молитви до Бога про те, щоб Він дарував Вам, Вашим колегам та підлеглим силу і натхнення у відповідальному служінні народу України, тим громадянам, які перебувають за межами нашої Батьківщини, а також і тим, хто волею долі потрапив у скрутне становище або, навіть у біду на чужині. Нехай Господь благословить Вас!»
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com