УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ привітав Міністра внутрішніх справ України з Днем міліції20 рудня в Україні урочисто відзначається День міліції. Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин надіслав Міністру Внутрішніх справ України Юрію Луценку вітальну адресу. В ній, зокрема, міститься вітання українським правоохоронцям з їх професійним днем.
 
Пропонуємо вашій увазі повний текст вітання архієпископа Августина:

«Шановний Юрію Віталійовичу! Щиросердечно вітаю Вас та особовий склад ввіреного Вам державного відомства з Днем міліції України. Охорона правопорядку посідає в житті держави одне з найважливіших місць. Сумлінний міліціонер, прикрашений християнськими чеснотами, завжди забезпечить гарну репутацію Вашому відомству. Духовно і молитовно опікуючись співробітниками міліції, Свята Церква закликає їх до подвигу самозречення заради добробуту суспільства і кожної людини зокрема. Особистий приклад жертовного служіння завжди зміцнює у соратників віру, відданість і мужність під час виконання своїх обов’язків. Висловлюючи підтримку Вашим зусиллям, спрямованим на підвищення ефективності в вирішенні внутрішніх завдань, що стоять нині перед Міністерством, хотів би з задоволенням відзначити, що Ви приділяєте особливу увагу не тільки професійній і фізичній підготовці особовому складові відомства, але і, що не менш важливо, їхньому духовно-моральному стану.

Православна Церква з материнською любов’ю підносить свої молитви до Бога за те, щоб Він дарував Вам і Вашим колегам силу і натхнення у відповідальному служінні народові України. Нехай Господь благословить Вас!

Многая і благая усім вам літа!

З повагою, голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин».
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com