УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Пантелеімон вручив керівництву Інституту проблем міцності імені Г.С. Писаренка НАН України Грамоти Блаженнішого Митрополита Володимира22 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон вручив Грамоти Предстоятеля Української Православної Церкви директорові Інституту проблем міцності імені Г.С. Писаренка, академіка НАН України Валерію Трощенку, заступнику директора з наукової роботи, доктору технічних наук Валерію Харченку та заступнику директора з загальних питань Віталію Пасечку.

Церемонія нагородження відбулася в академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в Києво-Печерській Лаврі.

ДО РЕЧІ.
З жовтня 2008 року тривають конструктивні та плідні переговори між представниками Української Православної Церкви та Інститутом проблем міцності імені Г.С. Писаренка НАН України стосовно подальшої долі Свято-Миколаївського храму-пам’ятника на Звіринці — на сьогодні чи не єдиної культової споруди, досі не переданої Церкві.

Керівництво Інституту з розумінням ставиться до потреб Української Православної Церкви. Саме завдяки цьому порозумінню стало можливим відправлення заупокійної літії біля стін Свято-Миколаївського храму-пам’ятника та встановлення на території наукового закладу хреста в пам’ять про наших співвітчизників, загиблих у Першій світовій війні.

Читайте також:


Відродження Свято-Миколаївського храму-пам’ятника на Звіринці

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com