УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Синодальні відділи УПЦ розпочали обговорення Концепції Української Православної Церкви щодо розвитку паліативної допомоги в Україні12 лютого відбулося спільне засідання Синодального відділу «Місія духовної просвіти» та Синодального відділу благодійності і соціального служіння УПЦ, на якому голова відділу благодійності протодиякон Сергій Косовський представив підготовлену з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Концепцію Української Православної Церкви щодо розвитку паліативної допомоги в Україні.

Було прийняте рішення про публікацію проекту Концепції на офіційному сайті Української Православної Церкви та проведення веб-конференції голови Синодального відділу благодійності протодиякона Сергія Косовського щодо Концепції та взагалі соціального служіння Церкви. До підготовки широкого загально церковного і суспільного обговорення Концепції УПЦ щодо розвитку паліативної допомоги також будуть залучені «Церковна православна газета», телепрограма «Світ Православія» та сайт «Православіє в Україні».

Читайте також:

Проект Концепції Української Православної Церкви щодо розвитку паліативної допомоги в Україні >>>
 
ДО РЕЧІ. Веб-конференція з питань розвитку паліативної допомоги в Україні відбудеться на офіційному сайті УПЦ 24 лютого поточного року.

Її учасник — голова Синодального Відділу благодійності та соціального служіння Української Православної Церкви

Свої запитання ви можете надсилати вже зараз!
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com