УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм в ім'я праведного Лазаря Четвероденного2 травня Предстоятель Української Православної Церкви освятив храм в ім'я праведного Лазаря Четвероденного, що на Совському цвинтарі столиці.

Його Блаженству співслужили секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький  Олександр і секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський.

Після богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх зі словом настанови, в якому розповів про значення храму в житті християнина та привітав усіх зі святом Пасхи, яке і нині триває.

На згадку про подію освячення храму Митрополит Володимир подарував церковній громаді ікону святителя і чудотворця Спиридона Триміфунтського, нетлінні мощі якого перебувають зараз у столиці України.  

ДО РЕЧІ. Дерев’яний храм в ім'я праведного Лазаря Четвероденного був закладений та побудований у  травні-червні 2007 року. Протягом літа-осені 2007 року нова церква була оздоблена та підготовлена до проведення богослужіннь. Перша Божественна літургія була  звершена у Неділю Святих праотець. Поруч із храмом встановлено хрест в пам’ять жертв голодомору 1932-33 років.

Фото Костянтина Дмитренка

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com