УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. До України прибув Предстоятель Фінляндської Православної Церкви8 травня до України з офіційним візитом прибув  Предстоятель Фінляндської Автономної Православної Церкви Константинопольського Патріархату Архієпископ Карельський и всієї Фінляндії Лев.

Владику супроводжують вікарій Карельської єпархії єпископ Йоенсууський  Арсеній та інші члени делегації.

Одразу по прибутті до столиці України Архієпископ Лев відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де у Митрополичій резиденції мав зустріч із Предстоятелем Української Православної Церкви.

Також Предстоятель Фінляндської Православної Церкви помолився у домовому храмі в ім'я святителя Миколая, що при Митрополичих покоях. 

Після цього архіпастирі вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні у столичному парку  Слави.

Візит Архієпископа Карельського і всієї Фінляндії Лева до України триватиме з 8 по 14 травня.

Програма візиту:

9 травня – відвідання  храму на честь Усіх святих, що на території будівництва Воскресенського кафедрального собору та відправа  молебеня біля  мощей святителя Спиридона Триміфунтського; відвідання Свято-Покровського жіночого монастиря столиці та звершення Всенощної в Києво-Печерській Лаврі.

10 травня – Архієпископ  Карельський і всієї Фінляндії Лев разом із Блаженнішим Митрополитом Володимиром звершить Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі, а також відвідає Свято-Введенський, Свято-Пантелеімоновський (Феофанія) та Свято-Троїцький (Китаєво) монастирі столиці.

11-12 травня – візит до Симферопольської єпархії.  Відвідання Свято-Троїцького монастиря міста Симферополя, Свято-Климентівського Інкерманського, Свято-Успенського Бахчисарайського монастирів, Свято-Володимирського собору в Херсонесі, Панорами оборони міста Севастополя, відвідання Балаклави та Ялти.

13 травня  - заплановано зустріч із Президентом України.

14 травня  - відвідання Печер Лаври, зустріч із Предстоятелем Української Православної Церкви.

Цього ж дня делегація Фінляндської Православної Церкви повертається на Батьківщину.
 

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com