УКР РУС ENG 
   

КРИМ. Предстоятель Фінляндської Православної Церкви з офіційним візитом відвідав Сімферопольську єпархіюЯк повідомлялося раніше, в період з 8 по 13 травня Предстоятель Фінляндської Православної Церкви Архієпископ Лев перебуває з офіційним візитом в межах Української Православної Церкви.

11 травня Архієпископ Лев молився за Божественою літургією в Ближніх Печерах Києво-Печерської Лаври, яка була звершена вікарієм Карельської єпархії єпископом Йоенсууським Арсенієм.

Потім представники делегації Фінляндської Православної Церкви вклонилися святим мощам угодників Божих, що почивають у печерах.

Того ж дня вони у супроводі керуючого справами УПЦ архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана та співробітника Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрея Валерія Кравця відбули до Сімферопольської єпархії.

Одразу по прибутті Архієпископ Лев у співслужінні архієпископа Митрофана, єпископа Арсенія та духовенства Сімферопольської єпархії відправив молебень у Троїцькому монастирі столиці Автономії.

Потім гості відвідали Бахчисарайський та Інкерманський монастирі Кримської єпархії.

12 травня Архієпископ Лев відвідав Володимирський собор в Херсонесі, а також підніс молитви за спокій загиблих воїнів біля пам’ятного меморіалу на Сапун-горі. Предстоятель Фінляндської Православної Церкви також відвідав Володимирський собор у Севастополі – місце упокоєння адміралів Чорноморського флоту.

13 травня делегація відбуває до Києва.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com