УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу Української Православної Церкви благословив солдат Внутрішній військ на участь у параді на День незалежності10 серпня на полігоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (селище Нові Пітрівці, Вишгородського району Київської області) відбулася Божественна літургія в польовому храмі в ім’я Архістратига Михаїла. З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира її звершив голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин. За богослужінням молилися офіцери-вихователі київського гарнізону, представники Міністерства оборони, командування внутрішніх військ.

Основну масу присутніх на службі складали військовослужбовці, які братимуть участь у параді, що відбудеться в Києві 24 серпня поточного року.

Напередодні ввечері, 9 серпня, в храмі було влаштовано сповідь, тож на ранковій Літургії причастився практично увесь парадний розрахунок, а це близько вісімдесяти чоловік.

Заради цього рішенням командування підрозділу був перенесений час сніданку.

Звертаючись до військовослужбовців, архієпископ Августин наголосив, що участь у військовому параді загальнодержавного значення — це велика честь і відповідальність, адже за цією подією спостерігатимуть мільйони людей. Слід зазначити, що військовослужбовців для парадного підрозділу відбирали з різних регіонів України. «Дуже добре, що до цього важливого заходу ви підходите після сповіді та причастя. Нехай Господь допоможе кожному з вас у нелегкій місії захисту Батьківщини. Бажаю, щоб над усіма нами та нашими співвітчизниками завжди було мирне небо. І в цьому є саме ваша велика заслуга», — відзначив Голова Синодального військового відділу УПЦ.

Після богослужіння владика окропив військовослужбовців святою водою; потім всі вишукувалися на плацу для фотографування на пам’ять. Насамкінець відбулося спілкування юнаків зі священнослужителями.

Фото Павла Куліша
 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com