УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир вручив церковні нагороди співробітникам Міністерства Внутрішніх Справ4 вересня, Предстоятель Української Православної Церкви у своїй Митрополичій резиденції (корпус №70 Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври) вручив церковні нагороди співробітникам Міністерства Внутрішніх Справ, що забезпечували громадський порядок під час візиту Святішого Патріарха Кирила до України.

Вітаючи силовиків у стінах обителі та дякуючи за допомогу, Блаженніший Владика побажав присутнім, щоб їхні  труди були належно прийняті Господом.

Зокрема,  ювілейними орденами «1020-річча Хрещення Київської Русі» були нагороджені начальник управління Департаменту громадської безпеки МВС України Андрій Чалий та його заступник Олег Матвєйцов,  орденами «450 років перенесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері»: начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Маєвський та його заступники Михайло Янковський та Іван Прошковський, заступники:  начальника Головного управління МВС України в місті Києві Віталій Ошовський, начальника Головного управління МВС України в Автономній республіці Крим Микола Федорян, начальника управління МВС України у Тернопільській області та місті Севастополі, відповідно, Василь Облещук та Олександр Новіков. Окрім цього ряд службовців було нагороджено церковними грамотами. 

Окрім цього кожний нагороджений отримав примірник журналу "Віра і честь", що видається  Синодальним відділом по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com