УКР РУС ENG 
   

УЖГОРОД-ХАРКІВ. Постійний член Священного Синоду УПЦ отримав науковий ступень доктора філософії11 вересня з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира в Митрополичній резиденції Харківської єпархіального управління проведено урочисту церемонію вручення диплому доктора філософії та наперсного докторського Хреста митрополиту Харківському і Богодухівському Никодиму, ректору Харківської духовної семінарії, кандидату богослов’я, яку йому присвоєно рішенням Спеціалізованої Вченої Ради Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія від 26 грудня 2008 року за сукупністю багаточисельних наукових богословських трудів.

Ректор академії, професор, протоієрей Віктор Бедь у вступному слові, перед врученням докторських відзнак, наголосив на видатних заслугах митрополита Никодима як одного із найбільш авторитетних архієреїв Української Православної Церкви та видатного науковця-богослова і відзначив його історичну роль в історії Православної Церкви, зокрема під час скликання і проведення Харківського Собору УПЦ в травні 1992 року.

Участь в процедурі вручення диплому доктора філософії також взяли: архієпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії, духовенство Харківської єпархії та студенти Харківської духовної семінарії, проректор з представницької роботи Ужгородської української богословської академії професор архімандрит Гавриїл Кризина та інші.

У своєму слові подяки владика Никодим подякував Блаженнійшому Митрополиту Володимиру за високу оцінку його богословських трудів і благословив професорсько-викладацький склад та студентів Ужгородської академії на добрі труди в ім’я Православної Церкви іконою святої мучениці Параскеви.

Протоієрей Віктор Бедь також нагородив владику Никодима медаллю рівноапостольних Кирила і Мефодія І-го ступеня та передав у дар бібліотеці Харківської духовної семінарії друковані видання академії — духовні пісні Карпатського регіону.

Прес-служба УУБА

 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com