УКР РУС ENG 
   

ЛЕРОС — КИЇВ. Представник Української Православної Церкви взяв участь у богословських консультаціях в Греції15-22 вересня поточного року на острові Лерос (Греція) відбулися богословські консультації представників Помісних Православних та Орієнтальних дохалкідонських Церков. Метою консультацій була підготовка документу “Покликані буті митцями миру та справедливості”, в якому викладені засади православного розуміння миру та миротворчості. Цей документ розробляється в рамках програми Всесвітньої Ради Церков “Десятиліття подолання насильства” та має бути представлений на Міжнародному екуменічному зібранні миру, яке відбудеться в 2011 році на Ямайці.

Засідання відбувалися під головуванням митрополита Сассимського Геннадія (Константинопольський Патріархат). Від Української Православної Церкви з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в засіданнях взяв участь голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ архімандрит Кирил (Говорун).

Приймаючою стороною зустрічі виступила митрополія Лероса, Калімноса та Астіпалеї Константинопольського Патріархату. Учасники консультацій мали можливість відвідати парафії митрополії у супроводі її очільника митрополита Паїсія та ознайомитися з релігійним життям островів Додеканесу.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com