УКР РУС ENG 
   

РІВНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ. Святіший Патріарх Кирил відвідав Городоцький Свято-Миколаївський монастирСвятішого Владику супроводжували виконуючий обов'язки Керуючого справами Московської Патріархії архієпископ Саранский і Мордовський Варсонофій, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату архієпископ Волоколамський Іларіон, керівник Адміністративного секретаріату Московської Патріархії єпископ Сонячногорський Сергій.

Перед храмом Різдва Христового Предстоятеля Руської Православної Церкви зустрічали Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Володимир, ігуменя монастиря Михаїла (Заяць) із сестрами, архієреї та духовенство Української Православної Церкви, губернатор Ровенської області В.І.Матчук, голова Ровенської обласної ради А.І.Данильчук та інші офіційні особи, численні мешканці Городка, паломники.

У храмі Його Святість звернувся до вірян із Першосвятительским словом. Архієпископові Ровенському і Острозькому Варфоломієві Святіший Патріарх Кирил вручив панагію. Також Першоієрарх передав обителі пам'ятний дарунок – ікону святителя Миколая Чудотворця.
У слові відповіді ігуменя Михаїла подякувала Його Святості за візит до обителі та подарувала писанку із зображенням Городоцького монастиря.

Потім Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило відвідав Іллінський храм обителі, з ґанку якого звернувся до числених вірян зі словом вітання: «Для мене велике свято — відвідати це святе місце і бачити вас, бачити ваші світлі обличчя, вашу віру, вашу твердість у стоянні за Церкву. …Коли ми живемо по вірі, коли ми захищаємо єдність Церкви, ми робимо маленьку, але важливу справу, у відповідь на яку Господь дає нам здоров'я, силу, мудрість життєву та підтримує нас у важких обставинах життя».

Предстоятель Руської Православної Церкви вклонився шанованому списку Козельшанської ікони Божої Матері.

Під час святкової трапези, на якій був присутній Святіший Патріарх Кирил, монастирський хор і ансамбль бандуристок із сестер обителі виконали кілька музичних композицій, також виступив дитячий творчий колектив. Наприкінці концерту учасниці ансамблю піднесли у дарунок Святішому Владиці бандуру.

Patriarh.in.ua
 
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com