УКР РУС ENG 
   

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відправив Всеношну в Успенській Почаївській Лаврі4 серпня, напередодні свята Почаївської ікони Божої Матері, в Успенській Почаївській Лаврі було відслужено Всеношну. Богослужіння звершив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Віряни молилися і в соборі, і на лаврській площі — для них була організована аудіотрансляція Богослужіння.

Під час служби чудотворний Почаївській образ, що знаходиться зазвичай в третьому ярусі іконостасу, над Царськими вратами, поволі був спущений донизу. Святіший Патріарх Кирил вклонився іконі Пресвятої Богородиці.

У слові до вірян Предстоятель Руської Православної Церкви привітав усіх зі святом Почаївської ікони Божої Матері, з 450-річчям її принесення на цю землю.

Під час читання канону Святіший Владика помазував богомольців святим єлеєм.

Усі паломники отримали подарунок – зображення Почаївської ікони Божої Матері з Патріаршим благословенням на звороті. «На згадку про нашу спільну молитву я кожному з вас хочу передати своє благословення, щоб ця іконка нагадувала вам про молитву з Патріархом. Прошу і вас не забувати мене в своїх молитвах перед Господом, щоб Божественна сила допомагала мені у несінні Патріаршого служіння», — сказав Його Святість. Цього дня вірянам було роздано 25 тисяч іконок.

Patriarh.in.ua

Фото сайту Patriarchia.ru

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com