УКР РУС ENG 
   

Архієпископ Львівський і Галицький АвгустинЗвернення до рятувальників, військовослужбовців, правоохоронців і всіх,
хто долучився до шляхетної справи допомоги постраждалим від повені в західних областях України

Дорогі рятувальники, офіцери та військовослужбовці!

Як голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України вважаю за необхідне звернутися до вас зі словами архіпастирської подяки за ті старанні труди, які ви понесли під час ліквідації наслідків повені на теренах Західної України.

Ми живемо у такий час, коли катастрофи, стихійні лиха і трагічна загибель людей стали звичайною темою вечірніх новин засобів масової інформації. І багато у кого з’являються думки, що кожного дня ми можемо стати постраждалими чи жертвами цих трагічних подій: керівники і співробітники підприємств, вчителі та лікарі, бізнесмени та селяни, пенсіонери та діти. Ваші самовіддані дії, дорогі рятувальники, які ви мужньо звершували під час ліквідації наслідків стихії, вселяють у нас надію: якщо трапиться біда, вона не застане нас зненацька. Що надає нам таку тверду впевненість? Те, що ми бачимо: кожного разу, коли приходить горе, знаходяться люди, які готові і можуть з ризиком для життя протистояти їй. Слава Богу, що Україна не перестає народжувати таких вірних своїх синів! Серед тих, хто, не шкодуючи власного здоров’я і життя, служить Батьківщині і нашому народові, особливе місце посідаєте всі ви, які причетні до подвигу рятування людей час надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих.

Щиросердечно дякую вам, дорогі брати і сестри, за сумлінне і гідне виконання громадянського обов’язку перед Батьківщиною, за підтримку тих, хто потрапив у це велике лихо. Стимулом для вас нехай стануть апостольські слова: «Носіть тягарі один одного, і таким чином виконаєте закон Христов» (Послання апостола Павла до Галатів, розд. 6, вірш 2).

Пригадуючи сиву давнину нашої Української Вітчизни, ми бачимо, що Православна Церква завжди раділа радощами народу, чуйно переживала всі лихоліття, своїми настановами зміцнювала мужність народу, благословляла на патріотичні подвиги задля захисту і порятунку держави та її народу і гаряче молилася, вселяючи тверду надію на спасительну допомогу, згідно зі словами біблейських псалмів: «Бог для нас – охорона та сила, допомога в недолях, що часто трапляються» (Псалом 45, 2).
Щиро молю Господа, щоб Він послав Свою всесильну благодать на усіх вас. Вірю, що вона зміцнить ваш розум і сили, усе ваше єство для подальшого вашого успішного служіння Україні і її громадянам.

З любов’ю у Христі Ісусі,
 
† Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами
та іншими військовими формуваннями України

4.08.2008 р.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com