УКР РУС ENG 
   

Єпископ Бориспільський АнтонійВітання викладачів і студентів духовних навчальних закладів Української Православної Церкви

Ваші Високопреосвященства, Преосвященства, Високопреподобія!

З Божого благословення і Його всепокриваючої милості сьогодні духовні навчальні заклади Української Православної Церкви вступають у новий навчальний рік. Як покірні діти Христові ми благаємо Господа Вседержителя, щоб зміцнив Своєю промислительною Десницею наші сердечні наміри та прагнення для духовного освітньо-наукового збагачення. У пориві до цього сьогодні ми підносимо свої соборні молитви за майбутній успіх та розвиток богословської освіти на теренах Української Православної Церкви.

Незважаючи на яскраву палітру розрізненого сьогодення, одним із вагомих доказів зміцнення авторитету нашої Церкви в українському соціумі є збільшення богословських шкіл. Цей факт є чи не найважливішим чинником, що зумовлює та окреслює наші завтрашні перспективи. Але наскільки плідними вони будуть в майбутньому, залежить саме від нас.

Господь благословив нам трудитися на богословській ниві — кожному у своїй мірі: кому навчати, а кому навчатися. Сьогодні Матір-Церква покладає на нас величезний обов’язок – збагачувати її науково-богословський багаж, крок за кроком прокладаючи шлях до осягнення непорушних віровчительних істин.

Богословська освіта – це не просто різновид розумової діяльності, а виховання цілісного індивідуума, спроможного дати вичерпні відповіді на проблематичні запитання, що їх породжує сьогоднішній день. Богослов’я – це наше життя, бурхливий вирій якого споріднює нас із вічним, безкінечним та безмежним. Завдання богослова полягає в осягненні, наскільки це можливо для людського розуму, та збереженні в чистоті і незмінності Священного Божественного Одкровення.

Зараз ми стоїмо на порозі нового 2008/2009 навчального року, який однозначно буде відмінним від минулих, але що нового він принесе богословській освіті Української Православної Церкви, залежить саме від наших зусиль та трудів. Висловлюючи свої сердечні привітання з початком нового навчального року, бажаю Вашому навчально-богословському закладу благословенных успіхів і нових досягнень на поприщі духовного просвітництва. Віримо, що Всеблагий Промислитель примножить ваші життєві сили, благословить ваші труди та звершення. Із радісними почуттями вітаю ректорів, викладачів, вихованців та співпрацівників духовних навчальних закладів із Днем 1-го вересня і бажаю Божої допомоги в новому навчальному році.

† Антоній,
єпископ Бориспільський,
ректор Київських духовних академії та семінарії,
голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com