УКР РУС ENG 
   

Журнали засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 4 червня 2007 рокуУ понеділок, 4 червня, під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира в Києві відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. В роботі Синоду взяли участь митрополити Одеській та Ізмаїльський Агафангел, Луганський і Алчевський Іоанникій, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, архієпископи Сумський і Охтирський Марк, Овруцький і Коростенський Віссаріон, Сарненський і Поліський Анатолій та керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

ЖУРНАЛ № 62

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Серафима (Залізницького) (схиєпископа Сергія), єпископа Сєверодонецького і Старобільського, про почислення його за штат за власним бажанням.

УХВАЛИЛИ:

1. Почислити Преосвященного Серафима (Залізницького) (схиєпископа Сергія), єпископа Сєверодонецького і Старобільського, за штат за власним бажанням, звільнивши його від управління Сєверодонецькою єпархією.

2. Місцем перебування Преосвященного Серафима (Залізницького) (схиєпископа Сергія) призначити Свято-Успенську Святогірську Лавру Донецької єпархії;

3. Для утримання Преосвященного Серафима (Залізницького) (схиєпископа Сергія) виділити за рахунок Митрополії фінансову допомогу в розмірі 1500 гривень щомісячно.


(21 июнь 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com