УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив екіпаж пасажирського літака Ан-148 у подорож для участі у міжнародному авіаційному салоні9 червня Предстоятель Української Православної Церкви у своїй резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі прийняв та благословив екіпаж пасажирського літака Ан-148, що 12 червня вирушає у Францію для участі у міжнародному авіаційному салоні Paris Air Show. 

В першу чергу, Архіпастир подякував гостям за щорічну допомогу, яку ті здійснюють при доставці Благодатного вогню зі Святої Землі до України.  Також Владика Митрополит побажав їм Божого благословення та успіхів як на теренах нашої держави, так й у міжнародній діяльності.

Далі Митрополит Володимир нагородив авіаторів орденами "1020-річчя Хрещення Київської Русі".  Зокрема, Первосвятитель нагородив командира екіпажу Євгена Галуненка, а також льотчиків-випробувачів Анів: Анатолія  Моїсеєва, Сергія Трошина  та Євгена Рябініна.

Окрім цього Блаженніший Владика благословив членів екіпажу іконами святителя Спиридона Триміфунтського, а на згадку про зустріч подарував  фотоальбоми «Українська Православна Церква...в ній моє життя».

У свою чергу льочики подякували Владиці за постійну духовну опіку з боку священнослужителів Української Православної Церкви, а також за гостинність та отримані нагороди. На згадку авіатори подарували Передстоятелю сувенірну модель гордості вітчизняного літакобудування – літака Aн-124 Руслан.
 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com