УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив перший в Україні моторизований хресний хід, присвячений 300-річчю Полтавської битви7 липня Предстоятель Української Православної Церкви біля своєї резиденції (корпус № 70 Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври) благословив безпрецедентну акцію – перший в Україні моторизований хресний хід  «Акція історичного примирения – Хресний хід  культурно-історичними місцями України, присвячений  300-річчю Полтавської битви».

Спочатку Блаженніший Владика відправив молебень та освятив мотоцикли, на яких участники хресну ходу  подорожуватимуть регіонами України, а також освятив пам’ятний кам’яний хрест із написом «Вічна пам'ять воїнам, що поклали життя за віру і Батьківщину». Його буде  встановлено під час акції на полі Полтавської битви.

Після цього Первосвятитель  побажав байкерам щастивої дороги та звернувся до них  зі словами настанови.

«У нас вже звершуються хресні ходи і в повітрі, і на воді, і на суші, але такий вид хресних ходів, який ви намагаєтесь звершити, це є щось нове. Нехай Господь пошле вам ангела, який буде охороняти хресну ходу, що ви віришили звершити саме таким чином. Ми віримо, що Бог вас благословить та укріпить у майбутній ході во славу Божу і для блага та користі людства», - сказав Митрополит.

Організаторами заходу виступили:  Військовий відділ Київської єпархії УПЦ, Синодальний відділ УПЦ «Церква і культура»,  Київській міській автомотоклуб, Міжнародний автомотоклуб «Нічні вовки».

У акції беруть участь  представники мотоклубів України, Російської Федерації, Республіки Біларусь, Швеції та ін.

Учасники моторизованої ходи, яка буде проходити
з 7 по 9 липня, пройдуть маршрутом: Київ – Полтава – Запорожіжжя – Севастополь.Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com