УКР РУС ENG 
   

ЄРУСАЛИМ-КИЇВ. Патріарх Єрусалимський Феофіл III привітав єпископат, духовенство і вірних чад Української Православної Церкви на чолі з її Предстоятелем Блаженнішим Митрополитом Володимиром зі Світлим Христовим ВоскресіннямЙого Блаженство, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, возлюбленого у Господі брата й співслужителя нашої мірності, вітаю у святому лобзанні в Ісусі Христі, славно з мертвих Воскреслому.

З братньою любов'ю у Христі вітаємо Ваше Возлюблене Блаженство першим великоднім гласом «Христос Воскресе» і повідомляємо, що передаємо Вашому Блаженству та всій повноті Української Православної Церкви через Ваших представників — Високопреосвященнішого митрополита Донецького Іларіона, Преосвященніших єпископів Бориспільського Антонія й Переяслав-Хмельницького Олександра — Благодатний Вогонь від Живоносного Гробу Господнього, дарований вірним у Велику Суботу для освячення й божественного просвітлення всієї України.

У Воскресінні Господа нашого Ісуса Христа бажаю Вашій Святині вищих благ і по-братньому обіймаю, перебуваючи біля Всесвятого й Життєдайного Гробу Воскреслого Спасителя.

У Святому Граді Єрусалимі Пасха Христова 2008 р.
 
Возлюблений у Христі брат Феофіл ІІІ Патріарх Єрусалимський 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com