УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Віруючі села Карапиші захистили храм від спроби силового захоплення, але загроза залишаєтьсяЯк повідомив благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленін, у неділю, 30 листопада 2008 року, о восьмій годині ранку відбулося повторне захоплення Свято-Михайлівського храму села Карапиші Миронівського району Київської області представниками Київського патріархату.

Духовенство КП та молодики штурмом виламали двері у храмі, при цьому ними був використаний сльозоточивий газ. На цю атаку вони отримали відповідь із вогнегасників від наших парафіян, які знаходилися в храмі, чим і запобігли проникненню до церкви розкольників. Молодики КП в кількості до 70-ти осіб не допускали віруючих на територію храму, провокували бійки та сутички.

Під час переговорів представники СТОВ «Агросвіт» та громади КП не представили жодних документів щодо прав власності на храм, земельну ділянку та так званого договору оренди храму, наданого СТОВ «Агросвіт» громаді КП.

Читайте також:

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Духовенство і віруючі УПЦ відстояли православний храм в с.Карапиші Миронівського району Київської області, але спроби його захоплення можуть повторитися

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Віруючі Української Православної Церкви просять владу захистити їх від спроб колишнього голови Держкомзему захопити православний храм

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com