УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив діяльність Міжнародного клубу православних літераторів «Омілія»Сьогодні, 21 січня, в Синодальному залі  Київської Митрополії (корпус № 70 Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври) Предстоятель Української Православної Церкви прийняв представників Міжнародного клубу православних літераторів «Омілія».

Зокрема, до Предстоятеля завітали такі письменники:  протоієрей Олександр Авдюгін, член Національної спілки журналістів України Світлана Коппел-Ковтун, Ян Таксюр, Руслан Новакович та інші.

Також у зустрічі взяли участь: голова Синодального відділу релігійної освіти і катихізації УПЦ єпископ Макарівський Іларій, керівник Сектору духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов), голова Видавничого відділу УПЦ протоієрей Володимир Савєльєв.

Під час бесіди гості ознайомили Архіпастиря з історією, сьогоденням та діяльністю Міжнародного клубу «Омілія» та звернулися до Митрополита Володимира за благословенням на подальшу роботу, а також попросили призначити Керівником клубу Світлану Коппел-Ковтун, а на посаду Голови Ради клубу протоієрея Миколу Агафонова.

Перед початком зутрічі Світлана Коппел-Ковтун піднесла Блаженнішому букет квітів та фотороботу, зроблену фотографом клубу, на якій зображені весняні квіти.

У свою чергу Первосвятитель благословив присутніх іконками Різдва Христового і подарував присутнім Православні церковні календарі та dvd-диски з анімаційним фільмом «Сказання про Хрещення Русі».

На звершення бесіди Предстоятель подякув літераторам за цікаву й корисну інформацію та побажав ім успіхів у подальшій діяльності.

«Вами була обрана непроста справа, яка повинна бути дуже серйозно обдумана, оскільки ви є служителями слова. Нехай вам Господь домомагає на всякому місці творити добро та бажаю вам стремитись  усім серцем і душею, щоб це діло Боже возбудити і наладити», - сказав Архіпастир.

ДО РЕЧІ. Міжнародний  клуб православних літераторів «Омілія» був засновий  6 червня 2007 року, у День журналіста України та день народження визначного письменника Олександра Пушкіна.

Цей проект є одним із напрямків діяльності Сектору духовно-просвітницьких проектів УПЦ.

На сьогоднішній  день членами Клуба є тридцять  авторів з України, Росії, Грузії, Молдавії, США та Німеччини.

Цього року клуб планує випустити у світ свою першу книгу – сбірку казок «Єрошкіни доріжки», яка видається з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира і  є спільним проектом клубу «Омілія» та Видавничого відділу УПЦ.

Максим Сидоренко
фото Максима Брусніки

 

ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com