УКР РУС ENG 
   

ХЕРСОН. Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин прославлення блаженної Домніки Олешковської15 липня Предстоятель Української Православної Церкви, перебуваючи з архіпастирським візитом у Херсонській єпархії, звершив Божественну літургію у Свято-Духівскому кафедральному соборі міста Херсон.

Біля  центральних воріт собору духовенство херсонскої єпархії, представники місцевої влади, а також численні гості та віряни урочисто зустрічали Архіпастиря, який напередодні прибув у  Херсон. На запрошення керуючого єпархією  архієпископа Херсонського і Таврійського Іоанна розділити радість цього святкового дня в Херсон прибули також архієреї Української Православної Церкви. 

Цього ж дня відбувся чин прославлення у сонмі місцевошанованих святих Херсонської єпархії подвижниці благочестя блаженної Домніки Іванівни Ликвиненко (+10. 06. 1967)

Після читання Євангелія Митрополит Володимир привітав присутніх із цією знаменною подією у житті Херсонської єпархії та розповів про сутність лику преподобних святих, а також про постійну необхідність брати з них приклад у нашому земному житті, щоб через наслідування їм наближатися до Бога та заслужити життя вічне.

За матеріалами сайту Херсонської єпархії
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com