УКР РУС ENG 
   

14.07.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир був нагороджений Хрестом Пошани «За Віру, Вірність Державі»Цими днями народний депутат України Микола Азаров від імені керівництва Українського Фонду науково-економічного і юридичного співробітництва вручив Предстоятелю Української Православної Церкви Хрест Пошани «За Віру, Вірність Державі». За словами Миколи Яновича, Блаженніший Митрополит Володимир є головою Ради з питань духовності, культури та освіти Українського Фонду. До її складу також входять архієпископ Львівський і Галицький Августин, віце-президент Національної Академії наук України Володимир Литвин, ректор Київського національного університету імені Т.Шевченка Віктор Скопенко, ректор Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова Віктор Андрущенко, ректор Київського національного університету будівництва та архітектури Анатолій Тугай та заслужений лікар України, головний лікар санаторію «Дніпро» (м. Ялта) Іван Клименко.

Почесний знак Українського Фонду науково-економічного і юридичного співробітництва Хрест Пошани «За Віру, Вірність Державі» виготовлено із золота. У центрі почесної відзнаки розташовано хрест, у якому міститься зображення пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру в Києві. Від хреста спрямовано промені, виготовлені з жовтого золота.

У центрі розташовано стрічки, вкриті синьою гарячою емаллю. Довкола зображення постаті Хрестителя Русі по колу розташовано чотири діаманти. У верхній частині Хреста Пошани розташовано малий Державний Герб України - тризуб.

До Хреста Пошани кріпиться бант, виконаний у двох рівно широких горизонтальних смугах синього і жовтого кольорів. Усі зображення почесної відзнаки рельєфні.

Хрест Пошани «З Віру, Вірність Державі» засновано з метою відзначення і заохочення до подальшої діяльності прогресивних співвітчизників і громадян іноземних держав. Він вручається за вагомі здобутки у сприянні розбудові в Україні громадянського суспільства, помітні досягнення в економічному процвітанні нашої держави, мужність, самовідданість та рішучість, виявлені під час виконання службових обов'язків, гідне представництво України за її межами, а також миротворчу діяльність і благодійництво.

Хрест Пошани «За Віру, Вірність Державі» носиться на банту що кріпиться до одягу за допомогою спеціального кріплення.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com