УКР РУС ENG 
   

10.08.2006. КИЇВ-ХАРКІВ. Предстоятель Української Православної Церкви привітав митрополита Харківського і Богодухівського Никодима з 45-річчям архієрейського служінняСьогодні, 10 серпня, у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова відбулися урочистості з нагоди 45-річчя архієрейського служіння митрополита Харківського і Богодухівського Никодима. Привітати владику прибули священики єпархії, керівники міста та області, викладачі харківських вузів, керівники правоохоронних органів тощо. Серед них Надзвичайний і Повноважний Посол України в Росії Олег Дьомин, голова обласної державної адміністрації Володимир Бабаєв, голова обласної ради Василь Салигін і секретар міської ради Геннадій Кернес.

Цього дня привітав ювіляра і Блаженніший Митрополит Володимир.

«Сьогоднішній ювілей свідчить про великий досвід, безліч життєвих випробовувань, високий авторитет у суспільстві, - зокрема зазначив Архіпастир. - Митрополит Никодим у найскладніші часи відстоював чистоту православної віри, а у добу відлиги відроджував духовність серед нашого багатостраждального народу. Ви, дорогий владико, почали своє служіння у Церкві звичайним послушником віддаленого закарпатського монастиря. Сьогодні ж ви постійний член Священого Синоду УПЦ, голова Синодальної комісії по канонізації святих, ректор Харківської духовної семінарії, почесний доктор наук багатьох престижних світських вузів і редактор православних видань, визначний богослов, проповідник і місіонер. Шлях до цього всього складний і тернистий. Сьогодні, цього радісного для Святої Церкви дня, я вітаю вас із ювілеєм, бажаю міцності тілесної, Божої допомоги та надійної опори в особі ваших однодумців».

Докладніше про митрополита Харківського і Богодухівського Никодима читайте у нарисі «Крестный путь митрополита Никодима».


(10 серпень 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com