УКР РУС ENG 
   

26.09.2006. КИЇВ – ДОНЕЦЬК. Блаженніший Митрополит Володимир прибув на урочистості з нагоди 15-річчя єпархіїУ вівторок, 26 вересня, з нагоди урочистостей, присвячених 15-річному ювілею Донецької єпархії, на Донбас прибув Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. В аеропорту Предстоятеля Української Православної Церкви зустрічали митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископ Рівненський та Острозький Варфоломій, а також духовенство Донецької єпархії.

Блаженніший Владика багато разів відвідував Донецьку єпархію. Кожен візит Предстоятеля сповнений добрих і приємних вражень. Цей приїзд також не став винятком.

«У це велике свято Воздвиження Хреста Господнього ми молитимемося разом з правлячим митрополитом Донецьким і Маріупольським Іларіоном, разом з іншими архієпископами і віруючим народом. Я бажаю Донецькій землі Божого благословення», - сказав Митрополит Володимир.

Після зустрічі в аеропорту Предстоятель відвідав Спасо-Преображенський кафедральний собор, малий чин освячення якого буде звершений 29 вересня. Потім Владика Володимир відбув у Свято-Миколаївський кафедральний собор, де приклався до чудотворного образу Почаївської ікони Божої Матері, що знаходиться нині у Донбасі, та благословив присутніх у храмі віруючих.

Увечері 26 вересня Його Блаженство очолив Всеношну, а сьогодні, у день великого двонадесятого свята Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, служив урочисту Божественну літургію в Свято-Миколаївському кафедральному соборі Донецька.

Завтра, 28 вересня, в Донецькому державному академічному театрі опери та балету ім. А. Солов’яненка Предстоятель візьме участь в урочистій академії та святковому концерті з нагоди 15-ліття утворення Донецької єпархії.

У день святкування 15-річчя архієрейської хіротонії митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, 29 вересня, урочистості продовжаться Божественною літургією в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Донецька.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com