УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-ГРЕЦІЯ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Святу Гору АфонУ вівторок, 17 вересня, Предстоятель Української Православної Церкви прибув на Святу Гору Афон. Тут його зустрічав благочинний Свято-Пантелеїмонівського монастиря ієромонах Макарій. Блаженніший Митрополит Володимир, супроводжуючі його особи та насельники обителі пройшли до соборного храму на честь великомученика і цілителя Пантелеїмона, де Архіпастир відслужив подячний молебень - біля ковчегом із чесною главою святого лікаря-безсрібника.

Благочинний обителі ієромонах Макарій, від імені ігумена монастиря священноархімандрита Ієремії, подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за візит, а також побажав йому міцного здоров'я та Божої допомоги в подальшому управлінні Українською Православною Церквою.

Потім Блаженніший Владика відвідав Свято-Покровський храм обителі, де приложився до монастирських святинь - ікон й чесних мощей. Перебуваючи на Святій Горі, Предстоятель молився про процвітання української держави, добробут її громадян, зокрема пом'янув тих, чиї імена були позначені в записочках, які надходять на електронну адресу Інтернет-порталу «Православіє в Україні» (news@orthodoxy.org.ua).

«Багато людей звертається до нас з проханням про молитву, особливо якщо довідується, що я збираюся до Святих місць. Тоді надсилають тисячі імен. Ми веземо з собою дві-три валізи записочок, коли їдемо до Афону чи Єрусалиму, і там намагаємося читати їх всі», - сказав Блаженніший Митрополит Володимир під час бесіди з журналістами, що його супроводжували.

Фото архімандрита Олександра (Драбинко)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com